Поиск и подписки
Клиники и лаборатории Киева
Реклама
Медицина онлайн
Расширенное меню
Коллеги
Ищите врача? Тем более в определенном регионе Украины? Врачи Украины собираются здесь (а также актуальный рейтинг и отзывы о врачах Украины).
Полезное в медицине
Новости медицины
Реклама
Клиники Киева
Теги
Новое в медицине
Новости медицины
Loading ...
МЕДИЗВЕСТИЯ Источник новостей медицины

→ Унифлокс


Увеличить картинку

Унифлокс

(офлоксацин 0,3%)

Флакон 5 мл
Капли ушные/глазные

Для лечения: у взрослых - лечение внешних и средних ларингитов, хронических гнойных средних ларингитов, с перфорацией барабанной перепонки; для профилактики при при оперативных вмешательствах на среднем ухе; у детей - лечение внешних и средних ларингитов с тимпаностомией.


Примерная цена: 25 грн.

Производитель: "Унимед Фарма", Братислава, Словакия

Склад: дiюча речовина: офлоксацин; 1 мл розчину мiстить 3 мг офлоксацину.
Допомiжнi речовини: бензалконiю хлорид, натрiю дигiдрофосфат, натрiю гiдрофосфат, очищена вода. Фармакотерапевтична група: Протимiкробний засiб, що застосовується в офтальмологiї та отологiї.
Фармакологiчнi властивостi: Дiюча речовина - офлоксацин -належить до групи фторхiнолонiв. Офлоксацин є синтетичним хiмiотерапевтичним засобом бактерицидноної дiї, який пригнiчує ДНК-гiразу (фермент, необхiдний для реплiкацiї ДНК) бактерiй, Ефективний стосовно грам"+" (Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermalis, Streptococcus pneumoniae та iн.) та грам"-" (Haemophilus influenzae, деякi штами Pseudomonas aeruginosa, Enterobacteriaceae, Neisseria gonorrhoeae тощо), Chlamydia trachomatis та деяких iнших бактерiй. Biдмiнно проникає у рогiвку та вологу передньої камери. Малотоксичний.
Показання до застосування: Отологiя: у дорослих - лікування зовнішніх та середніх ларингитів, хронічних гнійних середніх ларингитів з перфорацією барабанної перетинки. Профілактично під час хірургічних втручань на середньому вусі. У дітей - лікування зовнішніх та середніх ларингитів з тимпаностомією.
Протипоказання: непереносимiсть одного з компонентiв препарату, підвищена чутливість до фторхінолонів. Запальні процеси очей та вух, викликані стійкими до офлоксацину штамами бактерій. Препарат не можна призначати дітям до 3-х років. Для призначення препарату вагітним жінкам та під час грудного вигодовування повиннi iснувати надзвичайно серйознi причини.
Побічна дія: після закрапування до вуха може виникнути бiль та свербiж, а також гіркий присмак у роті. Зрідка може виникнутинути екзема, свербіж, парестезії, запаморочення, шум у вухах та вiдчуття сухостi у ротi.
Взаємодія з іншими засобами: препарати, що містять залізо та цинк, знижують всмоктування офлоксацину.
Дозування: Отологiя: Розчин повинен вводитись у слуховий прохід. Пацієнт лягає хворим вухом догори та повинен залишатися у такому положеннi щонайменше 5 хвилин пiсля введення препарату. Рекомендується перед закрапуванням підігріти розчин, потримавши флакон 1-2 хвилини у руці. Дорослі: Точну дозу препарату та тривалість застосування визначає лікар. Звичайно при зовнішніх ларингитах вводять 10 крапель двічі на день протягом 10 днів. При хронічних гнійних середніх ларингитах (з перфорацією барабанної перетинки) - 10 крапель двічі на день протягом 14 днів. Діти віком понад 3 роки: звичайно при запаленні зовнішнього вуха, а також середніх ларингитах з виконанням тимпаностомії вводять 5 крапель двічі на день протягом 10 днів.
Упаковка: флакон 5 мл

Джерело: iнструкцiя по застосуванню лiкарського засобу, iнформацiйний буклет.
Добавить в закладки:
Автор: admin, 26 ноября 2006

Новости медицины по теме:

Новости медицины и красоты партнеров:загрузка...