Поиск и подписки
Клиники и лаборатории Киева
Реклама
Медицина онлайн
Расширенное меню
Коллеги
Ищите врача? Тем более в определенном регионе Украины? Врачи Украины собираются здесь (а также актуальный рейтинг и отзывы о врачах Украины).
Полезное в медицине
Новости медицины
Реклама
Клиники Киева
Теги
Новое в медицине
Новости медицины
Loading ...
МЕДИЗВЕСТИЯ Источник новостей медицины

→ Виаль


Твiй ВIАЛЬний погляд
Виаль тетразолин

ВIАЛЬ (тетразолiн)

Краплі очні
Флакон 10 мл.

Для застосування при подразненнi очей; свербіжу, набряку і гіперемії кон'юнктиви, печіннi, сльозотечi, ін'єктованості склер, які зумовлені хімічними і фізичними факторами (пил, косметичні засоби, дим, плавання у хлорованій воді, дія яскравого світла, носіння контактних лінз). Алергічних кон'юнктивітах.

Приблизна ціна: 10 грн.

Виробник:
ВАТ "Фармак", 04080, Україна, м. Київ, вул. Фрунзе, 63
тел. (044) 239-19-40, (044) 417-10-55


Загальна характеристика.

міжнародна та хімічна назви: tetryzoline; 4,5-дигідро-2-(1,2,3,4-тетрагідро-1-нафталеніл)-1Н-імідазол;Форма випуску.

Краплі очні.


Фармакотерапевтична група.
Протинабрякові і протиалергічні засоби. Симпатоміметики, що застосовують як протинабрякові засоби. Тетризолін. Код АТС S01G A02.


Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.
Тетризолін при зовнішньому застосуванні стимулює альфа-адренорецептори симпатичної нервової системи, що викликає звуження судин із зменшенням набряку тканин; зменшує печіння, подразнення, свербіж, болючість і сльозотечу. Судинозвужувальна дія розвивається через декілька хвилин після закапування в око і триває до 4 годин. Не впливає на розмір зіниці.


Фармакокінетика.
Тетризолін практично не всмоктується при місцевому застосуванні в терапевтичних дозах.


Показання для застосування.

Подразнення очей; свербіж, набряк і гіперемія кон'юнктиви, печіння, сльозотеча, ін'єктованість склер, які зумовлені хімічними і фізичними факторами (пил, косметичні засоби, дим, плавання у хлорованій воді, дія яскравого світла, носіння контактних лінз). Алергічні кон'юнктивіти.


Спосіб застосування та дози.

Для відкриття флакону необхідно загвинтити до упору кришку, при цьому шип на її внутрішньому боці повинен проштиркнути крапельницю флакона. Дорослим та дітям віком понад 6 років закапують по 1-2 краплі в кон`юнктивальний мішок ураженого ока 2 або 3 рази на добу. Безперервне застосування препарату можливе не більше 4 днів.


Побічна дія.

З боку органа зору: розширення зіниць, підвищення внутрішньоочного тиску, реактивна гіперемія.
З боку центральної нервової системи: головний біль.
З боку системи травлення: нудота.
З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, порушення діяльності серця.
З боку ендокринної системи: гіперглікемія.
Інші: алергічні реакції.Протипоказання.
Підвищена чутливість до тетризоліну та інших компонентів препарату. Глаукома, епідермально-ендотеліальна дистрофія рогівки. Дитячий вік до 2 років.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Застосування Офтазину можливе в комбінації з іншими очними краплями, але не раніше, ніж через 15 хвилин після закапування препарату. Тетризолін несумісний з інгібіторами моноаміноксидази.


Передозування.

При використанні препарату згідно з інструкцією передозування очних крапель неможливе. Ризик виникнення симптомів передозування, зумовлених загальносистемним всмоктуванням препарату, високий у дітей молодшого віку, особливо при проковтуванні крапель. Симптоми: розширення зіниці, нудота, ціаноз, гарячка, судоми, тахікардія, аритмія, зупинка серця, артеріальна гіпертензія, набряк легенів, порушення дихальної функції і розумової активності. Надмірне всмоктування похідних імідазолу, які мають альфа-адреноміметичні властивості, може призвести до пригнічення центральної нервової системи, що супроводжується сонливістю, зниженням температури тіла, брадикардією, колапсом, апное і комою. Лікування: При проковтуванні крапель призначають активоване вугілля, промивання шлунка, інгаляцію кисню, жарознижувальні і протисудомні засоби. Симптоматичне лікування. Специфічний антидот невідомий.


Особливості застосування.
Перед застосуванням крапель у дітей віком від 2 до 6 років необхідно проконсультуватися з лікарем. Якщо протягом 48 годин ознаки подразнення очей зберігаються, слід припинити застосуван-ня препарту. Контактні лінзи перед закапуванням слід зняти. Дуже часте застосування препарату може викликати почервоніння очей. Хворим на тяжкі серцево-судинні захворювання (ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпер-тензія, феохромоцитома) з порушенням обміну речовин (гіпертиреоз, цукровий діабет), а та-кож хворим, які приймають інгібітори моноаміноксидази або інші препарати, що здатні під-вищити артеріальний тиск, слід призначати препарат тільки в тих випадках, коли можлива користь переважає потенційний ризик. З обережністю застосовують препарат при вагітності і в період лактації, враховуючи незначну можливість розвитку загальних реакцій. Рідко після застосування препарату спостерігається розширення зіниці і виникає затуманен-ня зору, яке може вплинути на здатність керувати автомобілем або механізмами.


Умови та термін зберігання.
Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 15°С до 25°С. Термін придатності – 2 роки.


Умови відпуску.
За рецептом.


Упаковка.
По 10 мл у флаконі поліетиленовому, вкладеному в пачку.

Джерело: iнструкцiя по застосуванню лiкарського засобу, iнформацiйний буклет.
Добавить в закладки:
Автор: admin, 2 декабря 2006

Новости медицины по теме:

Новости медицины и красоты партнеров:загрузка...