Поиск и подписки
Клиники и лаборатории Киева
Реклама
Медицина онлайн
Расширенное меню
Коллеги
Ищите врача? Тем более в определенном регионе Украины? Врачи Украины собираются здесь (а также актуальный рейтинг и отзывы о врачах Украины).
Полезное в медицине
Новости медицины
Реклама
Клиники Киева
Теги
Новое в медицине
Новости медицины
Loading ...
МЕДИЗВЕСТИЯ Источник новостей медицины

→ ЛЕВОКАРБГЕКСАЛ®



ЛЕВОКАРБГЕКСАЛ® (ЛЕВОДОПА/КАРБІДОПА ПРОЛОНГОВАНОЇ ДІЇ)


Єдина в Україні пролонгована форма леводопи/карбідопи
Покращення переносимості та зменшення побічних ефектів
Зручний режим дозування


Приблизна ціна:
ЛЕВОКАРБГЕКСАЛ® таблетки пролонгованої дії 100/25 мг №30 - 60 грн;
ЛЕВОКАРБГЕКСАЛ® таблетки пролонгованої дії 200/50 мг №30 - 70 грн.
Реєстраційне посвідчення: №UA/4256/01/02, №UA/4256/01/01 від 17.03.2006

Виробник: "Гексал АГ" Німеччина у складі "Сандоз".
Представництво в Україні: 03056, м. Київ, вул. Борщагівська, 145. Тел.:(044) 495-28-66
Описання, інструкція, аннотація (описание, инструкция, аннотация)

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

ФОРМИ ВИПУСКУ
:
таблетки пролонгованої дії 100/25 мг та 200/50 мг №30.
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ.
Фармакодинаміка. Комбінація інгібітора декарбоксилази карбідопи і метаболічного посередника дофаміну леводопи у формі таблеток пролонгованої дії на полімерній основі. ЛевокарбГЕКСАЛ® особливо показаний для зменшення періоду загальмованості у пацієнтів, яких раніше лікували звичайною комбінацією леводопи з інгібітором декарбоксилази і в яких мають місце прояви дискінезії та рухових флуктуацій.
Фармакокінетика. У дослідженнях in vivo абсорбція леводопи після застосування леводопи/карбідопи 200/50 мг з поступовим вивільнення триває понад 4-6 год. Завдяки цьому коливання концентрацій леводопи в плазмі відзначаються у вужчих рамках, ніж при застосуванні таблеток леводопи/карбідопи зі швидким вивільненням.
Біодоступність леводопи з таблеток пролонгованої дії становить приблизно 70% порівняно з таблетками у лікарській формі зі швидким вивільненням. Через це добова доза леводопи в таблетках пролонгованої дії повинна бути вища, ніж в таблетках із швидким вивільненням.
У присутності карбідопи леводопа метаболізується до амінокислот і, меншою мірою, до похідних катехоламінів. Усі метам боліти виділяються нирками.
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ.
Лікування ідіопатичної хвороби Паркінсона, симптоматичний паркінсонізм.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ. Добова доза препарату вимагає ретельного підбору. Таблетки слід ковтати цілими. Для полегшення прийому таблеток 200/50 мг їх можна ділити навпіл, але не розжовувати, з метою збереження властивостей препарату.
Пацієнти, які раніше не лікувалися препаратами леводопи. ЛевокарбГЕКСАЛ® 100/25 мг доцільно застосовувати у пацієнтів, які раніше не лікувалися препаратами леводопи, або, при необхідності, для підсилення ефекту титрування дози у пацієнтів, що отримують ЛевокарбГЕКСАЛ® 200/25 мг. Рекомендована початкова доза ЛевокарбГЕКСАЛу® становить 1 таблетку 100/25 мг двічі на день. Пацієнти, що потребують вищої дози леводопи, зазвичай добре переносять 3-4 таблетки ЛевокарБГЕКСАЛу® 100/25 мг.
За необхідності, лікування можна також починати із застосування таблеток ЛевокарБГЕКСАЛу® 200/50 мг. Рекомендована початкова доза становить 1 таблетку пролонгованої дії 2-3 рази на день і не повинна перевищувати З таблеток (600 мг леводопи) на день. Між застосуванням окремих доз має минати не менше 6 год. Титрування дози здійснюється з інтервалом не менше 2-4 днів. Залежно від тяжкості захворювання оптимальний терапевтичний ефект може бути досягнутий протягом 6 місяців лікування.
Рекомендації щодо дозового режиму в пацієнтів, які отримують препарати леводопи з інгібітором декарбоксилази із швидким вивільненням.
Між останнім прийомом леводопи + інгібітор декарбоксилази і першим прийомом ЛевокарбГЕКСАЛу® повинно минати не менше 12 год. Переведення на застосування ЛевокарбГЕКСАЛу® має відбуватися в дозах, які дозволяють підвищити добову дозу леводопи не більше, як на 10%, хоча може виникнути необхідність перевищення добової дози леводопи порівняно з попередньою терапією на 30%. Інтервал часу між прийомами окремих доз слід збільшити до 4-12 год. Якщо добова доза ділиться на нерівні одноразові дози, рекомендується прийом мінімальної одноразової дози наприкінці дня.
Пацієнти, що отримують монотерапію леводопою (тобто, без інгібітора декарбоксилази).
Між останнім прийомом леводопи та першим прийомом ЛевокарбГЕКСАЛу® повинно минати не менше 12 год. У пацієнтів із легким й помірним перебігом тяжкості захворювання рекомендована початкова доза становить 2 таблетки ЛевокарбГЕКСАЛу® 100/25 мг двічі на день або 1 таблетка ЛевокарбГЕКСАЛу® 200/50 мг двічі на день.
Титрування дози.
Після визначення дозового режиму доза або частота застосування можуть бути збільшені залежно від реакції пацієнта. Коригування дози здійснюють, підвищуючи добову дозу на 1 таблетку по 100/25 мг кожні 2-3 дні до досягнення оптимального ефекту. Для більшості пацієнтів є достатньою добова доза 2-8 таблеток ЛевокарбГЕКСАЛу® 200/50 мг. Максимальна добова доза може становити до 12 таблеток ЛевокарбГЕКСАЛу® 200/50 мг. Порівняно з таблетками леводопи/карбідопи зі швидким вивільненням ефект першої дози, прийнятої вранці, може бути відстрочений у деяких пацієнтів на годину.
Підтримуюча доза.
Оскільки прояви хвороби Паркінсона в ході лікування можуть змінюватися, рекомендується регулярна рутинна оцінка стану пацієнтів. При цьому може знадобитися корекція дози препарату.
ПРОТИПОКАЗАННЯ. Гіперчутливість до леводопи, карбідопи або будь-якого з інших компонентів препарату, а також пацієнти з протипоказання ми до застосування симпатоміметиків. Спільне застосування леводопи/карбідопи j неселективних інгібіторів моноаміноксидази (МАО), а також селективних інгібіторів МАО-А. Водночас може застосовуватись з селективними інгібіторами MAO-B (наприклад, селегіліном) у рекомендованих дозах.
Період вагітності та лактації; діти та підлітки до 18 років.
Умови відпуску: по рецепту.
Джерело: інформаційний буклет.
Добавить в закладки:
Автор: admin, 11 февраля 2007

Новости медицины по теме:

Новости медицины и красоты партнеров:



загрузка...