Поиск и подписки
Клиники и лаборатории Киева
Реклама
Медицина онлайн
Расширенное меню
Коллеги
Ищите врача? Тем более в определенном регионе Украины? Врачи Украины собираются здесь (а также актуальный рейтинг и отзывы о врачах Украины).
Полезное в медицине
Новости медицины
Реклама
Клиники Киева
Теги
Новое в медицине
Новости медицины
Loading ...
МЕДИЗВЕСТИЯ Источник новостей медицины

→ АЛЕРОН (Левоцетиризина дигидрохлорид)


НОВЕ ПОКОЛІННЯ ПРОТИ АЛЕРГІЇ
Увеличить картинку

АЛЕРОН (ЛЕВОЦЕТИРИЗИНУ ДИГІДРОХЛОРИД) 5 мг


ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ЛІВООБЕРТАЮЧИЙ ОПТИЧНИЙ ІЗОМЕР ЦЕТИРИЗИНУ
АНТИГІСТАМІННИЙ ЗАСІБ III ПОКОЛІННЯ, СЕЛЕКТИВНИЙ ТА ПОТУЖНИЙ АНТАГОНІСТ ПЕРИФЕРИЧНИХ Н1-РЕЦЕПТОРІВ

Приблизна ціна:
АЛЕРОН (ЛЕВОЦЕТИРИЗИНУ ДИГІДРОХЛОРИД) 5 мг №10 - 15 грн;
АЛЕРОН (ЛЕВОЦЕТИРИЗИНУ ДИГІДРОХЛОРИД) 5 мг №30 - 30 грн.
Реєстраційне посвідчення: №UА/5615/01/01
Виробник: АТ "Актавіс"
Представництво в Україні:
01032, Україна, Київ, бул. Шевченко, 33.
тел./факс: (+038 044) 5698018
Сайт виробника: www.actavis.com.ua
Описання, інструкція, аннотація (описание, инструкция, аннотация)

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЛІКАРІВ, ФАРМАЦЕВТІВ, МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

Склад лікарського засобу:
діюча речовина: 1 таблетка містить левоцетиризину дигідрохлориду 5 мг;
допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна,крохмаль натрію гліколят, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, опадрі білий II 85 F 18З78.
Лікарська форма.
Таблетки, вкриті оболонкою.
Фармакотерапевтична група.
Антигістамінні засоби для системного застосування.
Фармакологічні властивості.
Левоцетиризин S(-) лівообертаючий оптичний ізомер цетиризину. Селективний та потужний антагоніст периферійних Н1-рецепторів. Левоцетиризин має вдвічі більшу спорідненість до Н1-рецепторів, ніж цетиризин. що було підтверджено у дослідженнях. Доведено, що по активності, діючи навіть у двічі меншій дозі, він дорівнює цетиризину. 5 мг левоцетиризину демонстрували приблизно однакову терапевтичну активність, що і 10 мг цетиризину. Левоцетиризин не впливає на довжину АТ-інтервалу на ЕКГ. Левоцетиризин інгібує алергічні реакції при введенні гістаміну, специфічних алергенів, при холодовій кропів'янці, знижує бронхоконстрикцію при бронхіальній астмі, не виявляє дії на центральну нервову систему. Не виявляє дії на адренергічні 5-НТ рецептори.
Показання.
Сезонні та персистуючі алергічні риніти, сезонний і цілорічний алергічний кон'юнктивіт, хронічна ідіопатична кропив'янка, екзема, свербіж шкіри, алергічний дерматит, атопічний дерматит, контактний дерматит, алергійні реакції на укуси комах, у комплексному лікуванні сверблячих дерматозів (контактний алергодерматит, хронічна екзема), алергія викликана прийомом їжі, ліків та різних алергенів (пил, пилок, шерсть тварин).
У комплексному лікуванні інфекційно алергічної бронхіальної астми. Ангіоневротичний набряк. В комплексній терапії з препаратами, що мають високий ризик алергізації (антибіотики, вакцини, сироватки).
Протипоказання.
Гіперчутливість до левоцетиризину, цетиризину або його первинної сполуки - гідрозину, та/або іншого компонента препарату; вік до 2 років.
Застереження при застосуванні.
При нирковій недостатності доза препарату залежить від кліренсу креатиніну. При значенні кліренсу 50 - 80 мл/хв. та більше призначається 1 таблетка на добу, при значенні 30-49 мл/хв 1 таблетка через день, при менше 30 мл/хв - 1 таблетка кожні три дні, при кліренсі креатиніну менше 10 мл/хв прийом препарату протипоказаний. При печінковій недостатності корекція дози не проводиться. Застосування в періоди вагітності та лактації:
Безпечність застосування препарату у період вагітності не встановлена, тому застосування препарату можливе лише у випадках, коли очікувана користь для матері буде перевищувати можливий вплив на плід.
Левоцетиризин виявляється у грудному молоці. Застосування препарату можливе лише у випадках, коли очікувана користь для матері буде перевищувати можливий вплив на немовля.
Вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами.
Клінічні дослідження не виявили ніякого впливу левоцетиризину на увагу, швидкість реакцій та здатність керувати транспортними засобами. Однак, враховуючи можливість розвитку небажаних ефектів, таких як сонливість, втома та астенія, питання про здатність керувати машинами та механізмами слід вирішувати після оцінки індивідуальної реакції пацієнта на препарат.
Взаємодія з лікарськими засобами.
Якщо Ви застосовуєте будь-які інші лікарські засоби, проконсультуйтеся з лікарем щодо можливості застосування препарату!
Дослідження стосовно взаємодії препарату з іншими медичними засобами не проводились. Однак одночасний прийом алкоголю, трициклічних антидепресантів (напр., амітриптилін), наркотичних речовин (напр., морфін, кодеїн), бензодіазепінів (напр., діазепам), седативних антигістамінних (напр., хлорфенірамін) може призводити до сонливості.
Спосіб застосування та дози.
Дорослим та дітям старше 6 років препарвт призначається у дозі по 5 мг (1 таблетка) один раз на добу. Дітям, віком від 2 до 6 років - 2,5 мг (1/2 таблетки) один раз на добу. Таблетку ковтають цілою з невеликою кількістю рідини незалежно від прийому їжі. Максимальна добова доза становить 10 мг на добу.
Заходи при передозуванні.
Симптоми передозування можуть включати сонливість у дорослих та збудження і невгамовність у дітей, яке змінюється сонливістю. Специфічного антидоту до левоцетиризину не існує. У випадку передозування рекомендується симптоматична та підтримуюча терапія, промивання шлунка. Гемодіаліз неефективний.
Побічні ефекти.
Рідко - головний біль, біль у шлунку, нудота, блювання, проноси, сухість у роті, фарингіт, кашель, втома, сонливість, астенія, тахікардія, запаморочення, носові кровотечі. Можливий розвиток ангіоневротичного набряку та підвищення печінкових ферментів у крові. Якщо У Вас виникли побічні ефекти, зверніться до лікаря!
Термін придатності.
2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності!
Умови зберігання.
Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ОС.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
Упаковка.
По 10 таблеток або по 30 таблеток у блістері , по 1 блістеру в картонній коробці.
Правила відпуску.
Без рецепта.
Джерело: інформаційний буклет для медичних спеціалістів, інструкція по застосуванню лікарського засобу.
Добавить в закладки:
Автор: admin, 21 мая 2007

Новости медицины по теме:

Новости медицины и красоты партнеров:загрузка...