Поиск и подписки
Клиники и лаборатории Киева
Реклама
Медицина онлайн
Расширенное меню
Коллеги
Ищите врача? Тем более в определенном регионе Украины? Врачи Украины собираются здесь (а также актуальный рейтинг и отзывы о врачах Украины).
Полезное в медицине
Новости медицины
Реклама
Клиники Киева
Теги
Новое в медицине
Новости медицины
Loading ...
МЕДИЗВЕСТИЯ Источник новостей медицины

→ ІБУТАРД 300 Капсули пролонгованої дії №10


Протиревматичний та протизапальний засіб

ІБУТАРД 300 Капсули пролонгованої дії №10

Показання до застосування: - ревматоїдний артрит;
- остеоартроз;
- анкілозуючий спондиліт;
- гострий подагричний артрит;
- тендиніт;
- тендовагініт;
- бурсит;
- біль в спині, суглобах, м’язах, головний та зубний біль, невралгії;
- травматичні ураження м’яких тканин та опорно-рухового апарату;
- інфекційно-запальні захворювання ЛОР-органів (у складі комбінованої терапії);
- аднексит;
- первинна дисменорея (у складі комбінованої терапії).

Приблизна цiна: 8 та 12 грн.за №10 та №20.

Реєстацiйне посвiдченя: № UA/6013/01/01 до 05.03.2012

Виробник: ЗАТ НВЦ "Борщагiвський хiмiко-фармацевтичний завод"
Україна, 03134, м. Київ-134, вул. Миру, 17
тел.: (044)2054123, 4972148
Сайт виробника: www.bhfz.com.ua

Склад лікарського засобу:
діюча речовина: ібупрофен; 1 капсула містить ібупрофену пелет з пролонгованим вивільненням у перерахунку на ібупрофен 300 мг.


Лікарська форма.
Капсули пролонгованої дії. Тверді капсули з прозорою кришечкою червоного кольору і прозорим безбарвним корпусом, які містять пелети білого з жовтуватим або кремовим відтінком кольору.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на опорно-руховий апарат. Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Похідні пропіонової кислоти. Ібупрофен. Код АТС М02А Е01.

Фармакологічні властивості. Ібупрофен полегшує біль, знімає запалення та знижує температуру. Крім того, препарат підвищує рівень ендогенного інтерферону, за рахунок чого виявляє імуностимулюючі властивості та підвищує неспецифічну резистентність організму, що важливо при симптоматичному лікуванні гострих вірусних респіраторних захворювань.
Капсули пролонгованої (подовженої) дії Ібутард 300 забезпечують 12-годинну дію препарату (ібупрофен вивільняється повільно, за рахунок чого підтримується постійна концентрація препарату в крові).

Показання для застосування: - ревматоїдний артрит;
- остеоартроз;
- анкілозуючий спондиліт;
- гострий подагричний артрит;
- тендиніт;
- тендовагініт;
- бурсит;
- біль в спині, суглобах, м’язах, головний та зубний біль, невралгії;
- травматичні ураження м’яких тканин та опорно-рухового апарату;
- інфекційно-запальні захворювання ЛОР-органів (у складі комбінованої терапії);
- аднексит;
- первинна дисменорея (у складі комбінованої терапії).

Протипоказання. - Підвищена чутливість (алергія) до ібупрофену або до інших компонентів препарату;
- підвищена чутливість (алергія) до ацетилсаліцилової кислоти чи до інших протизапальних засобів;
- пептична виразка шлунка або дванадцятипалої кишки у фазі загострення;
- шлунково-кишкові кровотечі;
- виразковий коліт;
- бронхіальна астма;
- захворювання зорового нерва (неврит зорового нерва);
- захворювання кровотворної системи: апластична або гемолітична анемія, гемосидероз, гемохроматоз, таласемія, хронічний гемоліз, лейкоз;
- значна ниркова або печінкова недостатність;
- III триместр вагітності.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Немає.

Особливі застереження.Перед початком застосування препарату порадьтеся з лікарем!
Перед застосуванням Ібутарду 300 слід порадитись з лікарем при захворюваннях серця, печінки або нирок, пептичній виразці ШКТ або алергічних реакціях в анамнезі.
Необхідно проконсультуватися з лікарем щодо застосування препарату на фоні прийому препаратів для розрідження крові (антикоагулянтів), препаратів для зниження артеріального тиску (антигіпертензивних засобів), препаратів для усунення надлишків води з організму (діуретиків).
Якщо прийом препарату було пропущено, прийміть звичайну дозу препарату відразу як згадаєте, а наступні прийоми – через 12 годин. Не приймайте подвійну дозу препарату.
Не слід перевищувати встановлені дози Ібутарду 300.
Препарат приймають без контроля лікаря не більше 7 днів.
Якщо протягом 3 днів застосування препарату ознаки захворювання не почнуть зникати або, навпаки, стан здоров`я погіршиться, необхідно звернутися за консультацією до лікаря.
Застосування у період вагітності або годування груддю: В III триместрі вагітності застосування Ібутарду 300 протипоказане. У випадку застосування препарату жінками, які годують груддю, вигодовування слід припинити.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами: Ібутард 300 не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Діти: не слід застосовувати Ібутард 300 у дітей молодше 12 років.

Спосіб застосування та дози. Дорослим, включаючи осіб літнього віку, та дітям віком від 12 років слід приймати по 1 або 2 капсули 2 рази на добу (кожні 12 годин). Капсулу слід проковтнути, не розжовуючи та не розсмоктуючи, та запити 200 мл води. Не приймайте більше 4 капсул на добу.

Передозування. Симптоми: головний біль, блювання, сонливість, артеріальна гіпертензія. Специфічного антидоту немає. Лікування: промивання шлунка, корекція електролітного балансу. У зв’язку з високим ступенем зв’язування з білками плазми крові гемодіаліз не ефективний.

Побічні ефекти.
З боку ШКТ: нудота, блювання, подразнення шлунково-кишкового тракту, відчуття дискомфорту в епігастральній ділянці, диспепсія (розлад травлення); рідко – порушення функції нирок або печінки, ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту, ускладнені кровотечею.
З боку ЦНС: головний біль, запаморочення, порушення сну, збудження.
Зміни картини периферичної крові: тромбоцитопенія, анемія (у тому числі апластична, гемолітична), агранулоцитоз, лейкопенія, еозинофілія.
Алергічні реакції: шкірні висипи, набряк Квінке, анафілактичні реакції, анафілактичний шок, мультиформна ексудативна еритема, токсичний епідермальний некроз, бронхоспазм.
Інші: порушення слуху, порушення зору.
У випадку появи шлунково-кишкової кровотечі, утруднення дихання або спазму горла треба припинити прийом препарату та звернутися по невідкладну медичну допомогу.
У разі виникнення будь-яких негативних реакцій обов’язково порадьтеся з лікарем щодо подальшого застосування препарату!

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.При одночасному прийомі будь-яких інших лікарських засобів, особливо ацетилсаліцилової кислоти або будь-якого іншого препарату з групи нестероїдних протизапальних засобів, слід обов’язково повідомити про це лікаря, щоб вирішити питання щодо можливості одночасного застосування капсул Ібутард 300.
Ібупрофен підвищує концентрацію дигоксину, фенітоїну, метотрексату, літію в плазмі крові; знижує дію діуретиків та антигіпертензивних засобів.
При одночасному застосуванні Ібутарду 300 з антикоагулянтами можливе посилення їх дії; з калійзберігаючими діуретиками можлива гіперкаліємія; з глюкокортикостероїдами, іншими нестероїдними протизапальними засобами підвищується ризик розвитку побічних явищ з боку шлунково-кишкового тракту.

Термін придатності. 2 роки. Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С.

Упаковка. По 10 капсул в контурній чарунковій упаковці, по 1 або 2 контурні чарункові упаковки в пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.
Добавить в закладки:
Автор: bhfz, 19 июня 2007

Новости медицины по теме:

Новости медицины и красоты партнеров:загрузка...