Поиск и подписки
Клиники и лаборатории Киева
Реклама
Медицина онлайн
Расширенное меню
Коллеги
Ищите врача? Тем более в определенном регионе Украины? Врачи Украины собираются здесь (а также актуальный рейтинг и отзывы о врачах Украины).
Полезное в медицине
Новости медицины
Реклама
Клиники Киева
Теги
Новое в медицине
Новости медицины
Loading ...
МЕДИЗВЕСТИЯ Источник новостей медицины

→ ФЛАВОЗИД®


ПЕРШИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ ПРОТИВІРУСНИЙ ПРЕПАРАТ РОСЛИННОГО ПОХОДЖЕННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ У ФОРМІ СИРОПУ


ФЛАВОЗІД® (FLAVOZIDUM®)


НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ЗДОРОВ'Я ДИТИНИ!


Лікування і профілактика:
інфекцій, обумовлених Herpes Simplex І та II типів, а також неонатального герпесу;
вітряної віспи, оперізуючого лишаю;
інфекційного мононуклеозу;
цитомегаловірусної хвороби.
Комплексне лікування вірусних гепатитів А, В, С.

Приблизна ціна:
ФЛАВОЗІД® сироп флакон 200 мл - 130 грн.
Реєстраційне посвідчення: №UA/5013/01/01 від 18.08.2006р.

Виробник: Розробник: НВК "ЕКОФАРМ"
Україна, м. Київ, просп. Московський, 9-В Тел./факс: (044) 461-92-77
Описання, інструкція, аннотація (описание, инструкция, аннотация)

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЛІКАРІВ, ФАРМАЦЕВТІВ, МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

Загальна харакгеристика
Основні фізико-хімічні властивості: прозора жовто-зеленого кольору із слабким специфічним запахом солодка рідина.
Склад.
Активні речовини: 100 мл сиропу містять 2 мл протефлазіду, отриманого з диких злаків Deschampsia caespitosa L. та Calamagrostis epigeios L., з вмістом флавоноїдів у перерахуванні на рутин не менше 0,00З5 мг/мл; допоміжні речовини: D-сорбіт, натрію сульфіт, пропіленгліколь, метилпарабен, пропілпарабен, спирт етиловий 3,5 - 4,2%, вода очищена.
Форма випуску. Сироп.
Фармакотерапевтична група. Противірусні засоби. Код АТС J05A Х1 0**.
Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка. Флавоноїди, які входять до складу препарату, мають здатність пригнічувати реплікацію вірусів герпесу людини як іn vitro, так і іn vіvо. При проведенні доклінічних досліджень виявлено активність препарату щодо вірусів простого герпесу І та II типів (HSV-1, HSV-2), вірусу Епштейна-Барр, вірусу Varicella zoster. Флавоноїди діють на клітини, які інфіковані вірусами та мають підвищену активність вірусіндукованих кіназ,
пригнічують активну реплікацію вірусів. Під час досліджень, проведених на тваринах, а також з використанням культур тканин встановлено, що препарат стимулює синтез ендогенного а- та у-інтерферонів.
Дозозалежно, одноразове пероральне приймання призводить до активного синтезу інтерферону до 6 діб з піком концентрації на другу добу в селезінці, печінці та головному мозку. Препарат має антиоксидантну активність, так як запобігає накопиченню продуктів перекисного окислення ліпідів і тим самим інгібує перебіг вільнорадикальних процесів. При проведенні доклінічних досліджень тератогенного, мутагенного, канцерогенного впливів не виявлено. Фармакокінетика. Не вивчалась.
Спосіб застосування та дози. Флавозід дозується за допомогою дозуючої ємності та вживається до їди за 20-30 хв. Використовуйте дозатор для точного вимірювання дози. Добре збовтайте контейнер і щільно вставте дозатор у його шийку, обережно потягніть поршень, втягуючи сироп у дозатор до потрібної позначки. Набравши необхідну кількість сиропу, обережно вийміть дозатор. Після використання промийте деталі дозатора теплою водою.
Побічна дія. Застосування препарату не спричиняє побічної дії
Протипоказання. Флавозід не слід застосовувати при проявах алергії до компонентів, які входять до складу препарату.
Передозування. Випадки передозування не описані.
Особливості застосування. При проведенні доклінічних досліджень тератогенного, мутагенного, канцерогенного впливів не виявлено. Клінічний досвід використання препарату Флавозід у II та ІІІ триместрах вагітності та в період годування груддю небажаної побічної дії не виявив. Проте необхідно дотримуватися загальних правил призначення лікарських засобів вагітним, оцінюючи співвідношення доцільність/ризик. При лікуванні вірусного гепатиту у 10-15% хворих з вираженим цитолітичним синдромом спостерігається підвищення активності амінотрансфераз (рідше рівня білірубіну), який істотно не впливає на перебіг відновних процесів у печінці та не потребує відміни препарату. Негативного впливу на виконання потенційно небезпечних видів діяльності, які потребують особливої уваги та швидкої реакції, не виявлено.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Поки що не відома.
Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній температурі (15 - 25 С). Після першого відкриття контейнера зберігати закритим у захищеному від світла місці не більше 30 діб при кімнатній температурі.
Термін придатності - 2 роки. Не застосовуйте препарат після закінчення терміну придатності.
Умови відпуску. За рецептом.
Джерело: інформаційний буклет для медичних спеціалістів, інструкція по застосуванню лікарського засобу.
Добавить в закладки:
Автор: admin, 11 июля 2007

Новости медицины по теме:

Новости медицины и красоты партнеров:загрузка...