Поиск и подписки
Клиники и лаборатории Киева
Реклама
Медицина онлайн
Расширенное меню
Коллеги
Ищите врача? Тем более в определенном регионе Украины? Врачи Украины собираются здесь (а также актуальный рейтинг и отзывы о врачах Украины).
Полезное в медицине
Новости медицины
Реклама
Клиники Киева
Теги
Новое в медицине
Новости медицины
Loading ...
МЕДИЗВЕСТИЯ Источник новостей медицины

→ ЭНЕРЛИВ®ЕНЕРЛІВ®

Збагачені соєві фосфоліпіди


Функції есенціальних фосфоліпідів:
нормалізують функцію і ферментативну активність гепатоцитів
сприяють регенерації клітин печінки
перетворюють нейтральні жири і холестерин на форми, що полегшують їхній метаболізм
стабілізують фізико-хімічні властивості жовчі
гальмують жирове переродження печінки і утворення колагену
перешкоджають фібротизації печінки

Приблизна ціна:
ЕНЕРЛІВ® 300мг №30 - 40 грн.

Виробник: БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП)
Представництво в Україні: 02098, Київ, вул. Березняківська, 29, тел. (044)494-3388
Скорочене описання, інструкція, аннотація (краткое описание, инструкция, аннотация)

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЛІКАРІВ, ФАРМАЦЕВТІВ, МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

Склад: дiюча речовина: 1 м'яка капсула мiстить знежирених, збагачених соєвих фосфолiпідiв 300 мг.

Форма випуску.
Капсули м'якi. Довгастi капсули з прозорого желатину натурального кольору, що мiстять в'язку рiдину вiд золотисто-жовтого до жовто-коричневого кольору.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюваннях печiнки, лiпотропнi речовини. Код АТС А05В А50.

Фармакологічні властивості. 3нежирені і збагачені соєві фосфоліпіди володіють гепатопротекторною і холестеринознижувальною дією, а також мають здатність гальмувати жирове переродження печінки і розвиток сполучної тканини в ній. Вважають, що принципом дії є прискорення відновлення клітин печінки, стабілізація клітинних мембран, гальмування окислення ліпідів в пероксидні сполуки і пригнічення синтезу колагену.

Показання для застосування. Пошкодження печінки, викликані різноманітними речовинами (при алкогольному стеатозі в тому числі); токсиконутритивні порушення печінки, в результаті неправильного харчування; хронічні гепатити; легкі форми гіперхолестеринемії, якщо лише дієта та інші немедикаментозні заходи не дають достатнього ефекту.

Протипоказання. Енерлів не можна приймати при відомій підвищеній чутливості до фосфоліпідів, арахісу, сої або до інших компонентів лікарського засобу, а також при наявності антифосфоліпідного синдрому. Період годування груддю.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Вказівка для хворих на цукровий діабет: 1 м'яка капсула препарату містить менше 0,1 хлібної одиниці.

Особливості застосування. Застосування у період вагітності або годування груддю. Досвід широкого застосування сої як харчового продукту до цього часу не вказує на наявність небезпеки при її прийомі при вагітності. 3нежирені і збагачені фосфоліпіди вивчені недостатньо, тому застосовувати цей препарат під час вагітності не рекомендується. Через відсутність достатнього досвіду, застосовувати Енерлів в період годування груддю не можна.

Здатність впливати на швидкість реакції, при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Невідомо.

Діти. Досвід широкого застосування сої як харчового продукту не вказує на наявність небезпеки для дітей. 3нежирені і збагачені фосфоліпіди вивчені недостатньо, тому застосовувати цей препарат у дітей молодших 12 років не рекомендується.

Спосіб застосування та дози. Дорослі і підлітки віком 12 років і старші приймають по 2 капсули Енерліву 3 рази на добу до їжі, капсули не розжовують, запивають достатньою кількістю рідини, наприклад, склянкою води. Тривалість лікування залежить від перебігу хвороби j визначається лікарем.

Передозування. Повідомлень про передозування Енерліву і про інтоксикацію ним досі не надходило.

Побічні ефекти. Іноді можуть мати місце порушення з боку травного тракту у вигляді дискомфорту в епігастральній ділянці і проносу. Дуже рідко можуть виникнути алергічні реакцїі, такі як екзантема і кропив'янка. Дуже рідко надходили повідомлення про крововиливи у вигляді петехій, про кровотечі у жінок у міжменструальний період.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Можлива взаємодія Енерліву з антикоагулянтами типу кумарину (наприклад, варфарин, фенпрокумон), тому може виникнути необхідність в корекції дози цього лікарського засобу.

Термін придатності. 2 роки. Не застосовуйте препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25'С. Лікарський засіб зберігати в недоступному для дітей місці!

Упаковка. Блістери по 10 м'яких капсул; 3 блістера в складній картонніЙ коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.
Джерело: інформаційний буклет для спеціалістів.
Добавить в закладки:
Автор: admin, 10 августа 2007

Новости медицины по теме:

Новости медицины и красоты партнеров:загрузка...
Пишет доктор, 7 сентября 2007 15:41
 • Сообщений: 206
 • Новостей: 0
Посмотрите, сколько противопоказаний и показаний и сравните с Эссенциале. Энерлив - очередной препарат для стран "третьего мира" (СНГ).
Пишет Доктор, 9 октября 2007 00:13
 • Сообщений: 206
 • Новостей: 0
Ув.коллеги и читатели этого форума! Учтите,Энерлив-это генномодифицированная соя!!!!!!!!!!
Неужели у нас в жизни не достаточно тех продуктов питания, которые укорачивают нам жизнь и влияют на потовство,так мы еще должны получать ЭТО и в виде лечения?
Пишет Андрей, 11 октября 2007 19:03
 • Сообщений: 206
 • Новостей: 0
По поводу генномодифицированной сои:
-уважаемый коллега, а где сейчас используется не генномодифицированная соя?? после Мичурина её не осталось.
-какое исходное сырьё для изготовления Эсенциале?-соя, там тоже соевые фосфолипиды, и даже если предположить теоретическое использование в качестве исходного сырья при изготовлении Эсс. негенномодифицированные фосфолипиды, то расскажите мне, где же в Германии находятся соевые плантации, позволяющие только в одной Украине продавать ежегодно 3,5-4,0 млн упаковок, я не беру во внимание рынки других стран(или же всё таки соя из Индии???)
Обратите внимание также на полный состав содержимого капсулы, а не только указание действующего вещества, на наличие консервантов и стабилизаторов в составе Эссенциале и наличие красителя.
Немаловажным также является наличие в составе Эссенциале касторового масла, влияющего на перистальтику.
Так что давайте будем объективно смотреть на появление на рынке достойного конкурента для Эссенциале, притом по хорошей цене.

З.Ы. Если не трудно, подскажите как много людей и аптек хранят Эсс. при температуре ниже 21 градуса и какая судьба фосфолипидов(наличие хоть какой то пользы) при превышении допустимого температурного режима.
Пишет Виктор, 1 ноября 2007 10:59
 • Сообщений: 206
 • Новостей: 0
А как насчет 30-летнего опыта использования эссенциале и наоборот полное отсутствие доказательной базы и невозможность к применению энерлива у беременных и детей!? К тому же Берлин Хеми не производит препарат , а просто является его дистрибьютером-где же берется сырье?
Кстати в знаменитой капсуле энерлива жидкость очень сильно напоминающая растительное масло . не хотелось бы экономя на копейках купить пустышку в красивой упаковке.
Пишет Умный пациент, 17 января 2008 15:01
 • Сообщений: 206
 • Новостей: 0
Ужас! Противно и страшно читать людей, писавших под никами "Доктор". "генномодифицированная соя" их испугала. Простите, но вы не врачи, а быдло.
Пишет Вит@лий, 30 августа 2008 19:11
 • Сообщений: 206
 • Новостей: 0
можно-ли принимать енерлив при гастрите и дысбактериозе кишечника

прошу атветте на мой вапрос паскольку это очень срочно recourse