Поиск и подписки
Клиники и лаборатории Киева
Реклама
Медицина онлайн
Расширенное меню
Коллеги
Ищите врача? Тем более в определенном регионе Украины? Врачи Украины собираются здесь (а также актуальный рейтинг и отзывы о врачах Украины).
Полезное в медицине
Новости медицины
Реклама
Клиники Киева
Теги
Новое в медицине
Новости медицины
Loading ...
МЕДИЗВЕСТИЯ Источник новостей медицины

→ Співробітники компанії «Макс-Велл» взяли участь у науково-практичній конференції в Тернополі


alt
На конференції обговорювалися питання підвищення ефективності протимікробних засобів, вплив пробіотиків на неспецифічну резистентність організму, застосування пробіотиків у корекції мікробіоценозу кишечника та інші. У конференції брали участь академік НАН України, директор Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного професор В.С. Підгорський, академік НАН України, завідувач кафедри мікробіології, вірусології та імунології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця професор В.П. Широбоков, інші авторитетні українські фахівці-мікробіологи. Учасниками конференції також були директор департаменту з науки і освіти НВОКЦ «Макс-Велл» доктор медичних наук, професор Л.А. Гречаний, науковий співробітник дослідницького центру НВОКЦ «Макс-Велл» кандидат біологічних наук Т.П. Клименко, науковий редактор редакції науково-медичної літератури НВОКЦ «Макс-Велл» О.О. Черненко.

Професор Л.А. Гречаний презентував спільну з професором К. Алібеком доповідь «Роль мікроорганізмів у розвитку неінфекційних патологій та скороченні тривалості життя людини», у якій, зокрема, йшлося про таке. Наразі старіння сприймається як логічна ланка в природному циклі розвитку індивіда. Доповідач висловив думку, що старіння — це хронічна патологія, яка починається на певній стадії розвитку людського організму. Протягом усього життя людина стикається з тисячами видів мікроорганізмів; деякі з них колонізують організм і беруть участь у нормальних фізіологічних процесах, інші, як от Helicobacter рylory, цитомегаловірус, здатні викликати патологічні зміни. Зрештою одна з таких змін, вплив якої нашарувався на попередні, стає причиною серйозного порушення функцій життєво важливого органу або системи органів і, як результат, призводить до смерті індивіда. Таким чином, вивчення ролі мікроорганізмів у процесі старіння й скороченні тривалості життя призведе до подовження і покращення якості життя людини.Добавить в закладки:
Автор: olga-k, 21 сентября 2007

Новости медицины по теме:

Новости медицины и красоты партнеров:загрузка...