Поиск и подписки
Клиники и лаборатории Киева
Реклама
Медицина онлайн
Расширенное меню
Коллеги
Jбмен медицинскими статьями для продвижения проекта под ГуглИщите врача? Тем более в определенном регионе Украины? Врачи Украины собираются здесь (а также актуальный рейтинг и отзывы о врачах Украины).
Полезное в медицине
Новости медицины
Реклама
Клиники Киева
Теги
Новое в медицине
Новости медицины
Loading ...
МЕДИЗВЕСТИЯ Источник новостей медицины

→ Всесвітній День серця


Девіз цьогорічного Всесвітнього дня серця — «Єдиний ритм здорових сердець!». Всесвітня федерація серця проводить найрізноманітніші заходи. Усі бажаючі мають можливість виміряти свій артеріальний тиск, взяти участь в спортивних змаганнях, дискусіях, наукових конференціях і семінарах, побувати на тематичних виставках, концертах тощо.
Заходи з відзначення Всесвітнього дня серця відбуватимуться в 100 країнах світу, в тому числі й в Україні. Наразі серцеві патології щороку забирають життя більше 480 тисяч українців. До цього призводить несприятлива екологічна ситуація, старіння населення, необізнаність пересічного громадянина в медичних питаннях, легковажне ставлення до здоров’я, недоступність найсучасніших методів діагностики й лікування широкому загалу. Ситуація також ускладнюється тим, що українська система охорони здоров’я не отримує достатнього фінансування, обладнання більшості медичних закладів морально застаріле, а страхова медицина поки не набула широкого розповсюдження.
Компанія «Макс-Велл» має на меті змінити становище на краще, адже сфера її інтересів — діагностика та лікування кардіологічних, онкологічних, інфекційних патологій. Своїми першочерговими завданнями «Макс-Велл» вважає впровадження інноваційних технологій і медичних препаратів у практику лікування онкологічних, кардіологічних й інших тяжких захворювань, а також забезпечення населення якісною та доступною медичною допомогою. Велике значення, на думку фахівців «Макс-Велл», має свідоме ставлення людини до свого здоров’я, тому департамент з науки і освіти компанії веде постійну просвітницьку роботу з метою більшої поінформованості населення в питаннях збереження здоров’я, подовження життя і покращення його якості. Адже девіз компанії — «Ми допомагаємо вам жити довше!».
Добавить в закладки:
Автор: Starget, 28 сентября 2007

Новости медицины по теме:

Новости медицины и красоты партнеров:загрузка...