Поиск и подписки
Клиники и лаборатории Киева
Реклама
Медицина онлайн
Расширенное меню
Коллеги
Ищите врача? Тем более в определенном регионе Украины? Врачи Украины собираются здесь (а также актуальный рейтинг и отзывы о врачах Украины).
Полезное в медицине
Новости медицины
Реклама
Клиники Киева
Теги
Новое в медицине
Новости медицины
Loading ...
МЕДИЗВЕСТИЯ Источник новостей медицины

→ 20 жовтня в поліклінічному центрі Макс-Велл пройшла масова акція з обстеження на рак молочної залози


Усі бажаючі пацієнтки поліклінічного центру Макс-Велл змогли одержати безкоштовні консультації лікарів-маммологів, які, за результатами оглядів, направляли пацієнток на подальше безкоштовне дообстеження: інструментальну діагностику за допомогою приладу Sure Touch та УЗД і лабораторну діагностику з використанням онкомаркера СА 15-3.

Акція співпала у часі із запуском компанією Макс-Велл інноваційної програми селективного скринінгу для виявлення та попередження раку молочної залози. Жінкам користуватися цією програмою дуже просто: потрібно відповісти на 20 питань спеціального скринінгового тесту. Потім відповіді обробляються комп’ютерною програмою, і жінка одержує висновок та рекомендації щодо подальшого обстеження. Основна відмінність цієї програми від усіх відомих програм скринінгу полягає не тільки у можливості виявлення уже існуючої пухлини, але й вживання заходів з усунення факторів ризику, які сприяють її появі. Скринінг проведено серед співробітниць компанії Макс-Велл (загальна кількість співробітників перевищує 400 чоловік) та їх родичів, а наразі проводиться медична частина обстеження жінок. В поліклінічному центрі Макс-Велл у Борисполі ці тест-анкети доступні усім відвідувачам: кожна жінка, яка звернулася у поліклінічний центр з будь-якого приводу, може пройти цей спеціальний скринінговий тест, одержати рекомендації, і при необхідності пройти комплексне обстеження. Анкетування усіх відвідувачок безкоштовне!

Жінки, яким рекомендовано подальше обстеження, можуть пройти його у поліклінічному центрі Макс-Велл у Борисполі (а скоро у Києві!) за допомогою унікального для України приладу Sure Touch, розробленого та запатентованого у США два роки тому. На відміну від маммографії – традиційного методу діагностики ракових новоутворень молочної залози – діагностика за допомогою цього приладу нешкідлива, обстеження можна проходити регулярно. Високоточний механізм дозволяє фіксувати не тільки розмір та щільність на різній глибині, а й наявність бугристості новоутворення, характерної для ракової пухлини. За прогнозами, цей метод може отримати в Україні широке розповсюдження завдяки своїй мобільності, практично повній нешкідливості для здоров’я жінок та можливості багаторазового повторення обстежень, що дуже важливо для динамічного спостереження і проведення профілактичних обстежень.
Добавить в закладки:
Автор: Starget, 24 октября 2007

Новости медицины по теме:

Новости медицины и красоты партнеров:



загрузка...