Поиск и подписки
Клиники и лаборатории Киева
Реклама
Медицина онлайн
Расширенное меню
Коллеги
Ищите врача? Тем более в определенном регионе Украины? Врачи Украины собираются здесь (а также актуальный рейтинг и отзывы о врачах Украины).
Полезное в медицине
Новости медицины
Реклама
Клиники Киева
Теги
Новое в медицине
Новости медицины
Loading ...
МЕДИЗВЕСТИЯ Источник новостей медицины

→ Декатилен


Декатилен
Декатилен

Приблизна ціна:
Декатилен табл. №20 - 22 грн.

Виробник: "Mepha Ltd", Швейцарія

Описання, інструкція, аннотація (описание, инструкция, аннотация)

Інформація для лікарів, фармацевтів, медичних спеціалістів

Загальна характеристика:
основні фізико-хімічні властивості: білі,круглі таблетки з насічкою на одній плоскій поверхні і витисненим надписом“mepha” на іншій;

склад: кожна таблетка для розсмоктування містить:деквалінію хлориду – 0,25 мг, дибукаїну гідрохлориду – 0,03 мг;

допоміжні речовини: сорбітол, тальк, магнію стеарат,колоїдний двоокис кремнію, ароматизатор перцевої м’яти, олія перцевої м’яти.

Форма випуску. Таблетки длярозсмоктування.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла, антисептики. Код АТС: R02A.

Фармакологічні властивості. Як бактерицидний та фунгістатичний агент деквалінію хлорид впливає намікроорганізми, що спричиняють змішані інфекції ротової порожнини та глотки.Спектр дії цього місцевого хіміотерапевтичного агента широкий і включаєбільшість грампозитивних та грамнегативних бактерій, а також гриби та спірохети.Додання дибукаїну гідрохлориду спричиняє помірну місцеву анестезію, яка полегшує больовий синдром, що супроводжує інфекції рота та горла.

Мікроорганізми, стійкі до дії деквалінію хлориду,невідомі.

Фармакокінетика. Основний активний інгредієнт абсорбується у дуже незначній кількості.

Показання для застосування.
Місцеве лікування гострих запальних захворювань ротової порожнини та горла, таких як гінгівіт, виразковий стоматит, афтозний стоматит, тонзиліт,ларингіт та фарингіт.

За призначенням лікаря або фармацевта його можна також застосовувати у випадках змішаної інфекції ротової порожнини та горла як допоміжний препарат при катаральній ангіні, лакунарній ангіні та ангіні Плаута-Венсана, а також у випадку кандидозу ротової порожнини та глотки.

Таблетки для розсмоктування Декатилен можна такожзастосовувати в післяопераційному періоді після тонзилектомії та видалення зубів.

Декатилен також рекомендується для знищення неприємного запаху при диханні.

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям з 10років призначають по 1 таблетці кожні 2 години, після зменшення симптомів запалення – по 1 таблетці кожні 4 години.

Дітям віком старше 4 років призначають по 1 таблетці кожні 3 години, після зменшення симптомів запалення – по 1 таблетці кожні 4години.

Таблетки слід смоктати повільно, не розжовуючи.

Максимальна денна кількість таблеток становить 10 –12 у період гострої фази та 6 таблеток на день після того, як запальні симптоми зникнуть.

Тривалість лікування однакова для дітей та дорослих.Рекомендується приймати Декатилен, доки не минуть симптоми захворювання; якщо симптоми не зникли після 5 днів терапії, лікування має бути переглянуто, то треба проконсультуватись з лікарем.

Побічна дія. Іноді спостерігалася підвищена чутливістьпісля локального застосування деквалінію.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якої зречовин, що входять до складу препарату. Таблетки не можна застосовувати занаявності алергії до четвертинних амонієвих сполук (наприклад, бензалконіюхлориду).

Передозування. Немає даних.

Особливості застосування.

Вагітність
Контрольованих дослідженьна тваринах або вагітних жінках не проводилось. За цих обставин препарат привагітності або лактації можна застосовувати, якщо потенціальна користь переважає можливий ризик для плоду.

Вплив на здатність керувати автомобілем та користуватись інструментами
ДослідженняДекатилену щодо оцінки його впливу на здатність керувати автомобілем та користуватись інструментами не проводились. Проте можливість того, що ця сполука або склад може мати якийсь негативний вплив у цьому відношенні, дуже малоймовірна.

Оскільки таблетки Декатилену не містять цукру, вони придатні для застосування хворими на діабет.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.

Антибактеріальнаактивність деквалінію знижується при одночасному застосуванні аніоннихдетергентів, наприклад, зубної пасти.

Умови та термін зберігання. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.Зберігати в сухому місці, при температурі не вище 25°С.

Термін придатності – 4роки. Декатилен не можна використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

www.netboli.com.ua  Боли, их виды и причины,способы лечения.
Добавить в закладки:
Автор: admin, 2 декабря 2007

Новости медицины по теме:

Новости медицины и красоты партнеров:загрузка...