Поиск и подписки
Клиники и лаборатории Киева
Реклама
Медицина онлайн
Расширенное меню
Коллеги
Ищите врача? Тем более в определенном регионе Украины? Врачи Украины собираются здесь (а также актуальный рейтинг и отзывы о врачах Украины).
Полезное в медицине
Новости медицины
Реклама
Клиники Киева
Теги
Новое в медицине
Новости медицины
Loading ...
МЕДИЗВЕСТИЯ Источник новостей медицины

→ СТАРТУЄ НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА ПРЕМІЯ «АСКЛЕПІЙ»

СТАРТУЄ НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА ПРЕМІЯ «АСКЛЕПІЙ»

18 червня 2008 року о 12:00 в прес-центрі «ЛІГАБізнесІнформ» відбудеться урочисте оголошення старту Національної медичної премій «Асклепій». Цей щорічний конкурс на визначення кращого лікаря, клініки та лабораторії України буде проходити в 2 етапи.

В Україні стартує національний проект надзвичайного суспільного значення – Національна Медична Премія «Асклепій». Її організатором виступила Перша Медична Рекламна Агенція «MARSMEDIA» за підтримки Міністерства Охорони Здоров’я України.
Цей професійний конкурс має на меті:
- Підняти на належний рівень в українському суспільстві авторитет та повагу до професії Лікаря;
- Скласти рейтинг кращих лікарів, клінік, лабораторій та медичних послуг в національному масштабі, для усіх регіонів країни без виключення.
Необхідність існування такого професійного конкурсу відзначає навіть Світовий Банк – як національного проекту, в ході якого будуть визначені кращі лікарі та клініки, та, відповідно, буде заохочена краща практика надання послуг та ведення цього соціально важливого бізнесу.
Саме тому ідея створення Національної Медичної Премії «Асклепій» була з розумінням та зацікавленістю сприйнята на державному рівні з боку Міністерства Охорони Здоров’я України.
Відзначення кращих лікарів та клінік сприятиме їх популяризації як фахівців найвищого рівня, незалежно від того де вони працюють – у безкоштовній медицині чи у приватній клініці. І, отже, допоможе споживачам медичних послуг робити виважений вибір місця лікування.

На прес-конференції, запланованій на 18 червня, 12:00, Ви отримаєте найсвіжішу інформацію щодо проведення заходів Премії, процедури визначення переможців та етапів проведення конкурсу від організаторів та партнерів Національної Медичної Премії «Асклепій».

«Ми врахували досвід проведення професійних конкурсів серед лікарів у світі, та розробили таку методику проведення, яка, впевнені, задовольнить українських фахівців, – розповідає Сергій Сошинський, директор ПМРА «MARSMEDIA». – У 2008 році буде складено рейтинг лідерів серед лікарів та медичних закладів галузі. Він називатиметься «ТОП 100 в медицині». На другому етапі професійне журі та усі небайдужі українці визначать переможців у 11 категоріях, обираючи їх серед учасників рейтингу «ТОП 100 в медицині» та серед інших номінантів Премії».

Щиро запрошуємо Вас на урочисте оголошення про старт Національної медичної премій «Асклепій»!

Прес-конференція відбудеться 18 червня 2008 року о 12:00 в прес-центрі «ЛІГАБізнесІнформ», вул.Шамрило, 23.

З питань акредитації, будь ласка, звертайтеся до Галини Переверзій:
тел./факс: 206-72-70
pereverziy@ackom.in.ua pereverziy@asklepiy.com.ua
_____________________________________________________________________________
Довідка.
Перша Медична Рекламна Агенція “MARSMEDIA”
створена у 2001 році з метою забезпечення етичної та професійної роботи в галузі медичної реклами та маркетингу.
Асклепій, греч. (лат. Ескулап) — син бога Аполлона та Короніди. Під керівництвом кентавра Хірона, Асклепій навчився врачуванню. Коли Асклепій накопичив в цьому мистецтві великий досвід, Афіна дала йому кров, що витікала з вен Медузи горгони.
Клятва Гіппократа починається словами: «Клянусь Аполлоном – лікарем, Асклепієм, Гігією, Панацеєю та всіма богами і богинями, беручи їх у свідки, виконувати чесно, відповідно моїм силам та моєму розумінню, таку присягу…»
Добавить в закладки:
Автор: admin, 12 июня 2008

Новости медицины по теме:

Новости медицины и красоты партнеров:загрузка...