Поиск и подписки
Клиники и лаборатории Киева
Реклама
Медицина онлайн
Расширенное меню
Коллеги
Ищите врача? Тем более в определенном регионе Украины? Врачи Украины собираются здесь (а также актуальный рейтинг и отзывы о врачах Украины).
Полезное в медицине
Новости медицины
Реклама
Клиники Киева
Теги
Новое в медицине
Новости медицины
Loading ...
МЕДИЗВЕСТИЯ Источник новостей медицины

→ Нуклеинат


Нуклеинат Нуклеїнат

Перлина іммунології

Приблизна ціна:
Нуклеїнат 80 капс. - 70 грн.

Реєстраційне посвідчення: № UA/2885/01/01, № UA/2885/01/02

Виробник: ВАТ «Київмедпрепарат», корпорація "Артеріум". 01032, Україна, м. Київ, вул. Саксаганського, 139.

Інформація для лікарів, фармацевтів, медичних спеціалістів.

Склад лікарського засобу:
діюча речовина: кислота рибонуклеїнова;
1 капсула містить 0,25 г кислоти рибонуклеїнової; допоміжні речовини: лактоза, мaгнію стеарат.
Лікарська форма. Капсули.
Фармакотерапевтична група. Імуномоделюючий засіб, який посилює систему захисту організму. Препарат нормалізує ділення клітин кісткового мозку, забезпечуючи тим самим оптимальний склад та кількість клітин периферичної крові. Препарат посилює клітинний іммунітет, покращуючи взаємодію лімфоцитів та фагоцитарну активність макрафагів, збільшуючи активність факторів неспецифі ЧНОГО імунного захисту. Препарат має мембраностабілізуючу та протизапальну активність.
В основі фармакотерапевтичних ефектів препарату лежать механізми стимулювання процесів обміну речовин імунних клітин, в першу чергу біосинтезу внутрішньоклітинних нуклеїнових кислот, специфічних протеїнів та ферментів; посилення ділення стовбурових клітин кісткового мозку та прискорення процесів регенерації в органах і тканинах; підвишення енергозабезпечення клітини за рахунок стимулювання синтезу АТФ; пригнічення окисних процесів у клітинних мембранах і стабілізація клітинних мембран; підвищення продукції інтерферону і стимулювання противірусного захисту.

Показання. Препарат застосовують дорослим_ та дітям старше 5 років при таких станах: імунодефіцитні стани, алергія, псоріаз, лейкопенія, агранулоцитоз, порушення фосфорного обміну (фосфатурія, рахіт). У комплексній терапії туберкульозу, пневмонії, хронічного бронхіту, ревматичних захворювань, хронічних вірусних гепатитів, урогенітального герпесу, хламідіозу, шизофренії. У комплексному лікуванні злоякісних пухлин (за умов проведення цитостатичноїтерапії), які супроводжуються розвитком імунодефіциту та зниженням неспецифічної резистентності організму. При розумовій, фізичній перевтомі, стресах (у т. ч. інфекційних) для відновлення імунного потенціалу. Для підтримки фізичного стану та забезпечення найбільш широкої трофічної підтримки імунної системи літніх людей.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість препарату та його компонентів, гемобластози (лейкози, злоякісні лімфоми).

Застереження при застосуванні. Перед початком лікування порадьтесь з лікарем!
За необхідності препарат можна застосовувати препарат в період вагітності і лактації після консультації з лікарем. Дані про вплив препарату на здатність керувати автотранспортом та під час діяльності, яка вимагає підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакuій відсутні.
Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати або ж, навпаки, стан здоров'я погіршився, або з'явилися небажані явища, зверніться до лікаря за консультацією щодо подальшого застосування препарату.

Взаємодія з лікарськими засобами. Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби, обов'язково повідомте про це лікаря, а якщо лікуєтесь самостійно, - проконсультуйтесь з лікарем або фармацевтом щодо можлuвості застосування препарату.
При лікуванні антибіотиками та вітамінами застосування препарату в комплексній терапії значно посилює терапевтичну ефективність лікування. При одночасному застосуванні з антиагрегантами та антикоагулянтами, у зв'язку з підвищенням ризику кровотеч, необхідно контролювати показники згортання крові. При подагрі та високому рівні сечової кислоти препарат рекомендується застосовувати разом з алопуринолом.

Спосіб застосування та дози. Призначають перорально дорослим по 0,25 г 4 рази на добу після їди. Дітям від 5 до 7 років - до 0,1 г, від 8 до 14 років - 0,25 - 0,5 г на добу після їди. Курс лікування - 10 - 14 днів.

Передозування. Симптоми передозування у людини не виявлені.

Побічні ефекти. При пероральному застосуванні натщесерце може з'явитись біль в епігастрію.
У разі появи будь-яких небажаних явищ, необхідно порадитися щодо подальшого застосування препарату!
Термін придатності. 2 роки.
Не слід застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Зберігати при температурі від 15С до 25С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей мicцi.

Упаковка. Капсули по 0,25 г та 0,025 г по 80 штук У контейнерах пластмасових.

Правила відпуску. Без рецепта.
Назва та адреса заявника лікарського засобу. Дочірнє підприємство «БіоСеш>, Україна. 03143, Україна, м. Київ, вул. ак. Заболотного, 150.
Назва та адреса виробника лікарського засобу. ВАТ «Київмедпрепарат», корпорація "Артеріум". 01032, Україна, м. Київ, вул. Саксаганського, 139.
Джерело: інформційний буклет для медичних спеціалістів.
Добавить в закладки:
Автор: admin, 6 июля 2008

Новости медицины по теме:

Новости медицины и красоты партнеров:загрузка...