Поиск и подписки
Клиники и лаборатории Киева
Реклама
Медицина онлайн
Расширенное меню
Коллеги
Ищите врача? Тем более в определенном регионе Украины? Врачи Украины собираются здесь (а также актуальный рейтинг и отзывы о врачах Украины).
Полезное в медицине
Новости медицины
Реклама
Клиники Киева
Теги
Новое в медицине
Новости медицины
Loading ...
МЕДИЗВЕСТИЯ Источник новостей медицины

→ В больнице "Охматдет" откроют Центр по пересадке костного мозга


В больнице "Охматдет" откроют Центр по пересадке костного мозга
У столичній лікарні "Охматдит" не знають: радіти чи сумувати. Вже з нового року уряд планує відкрити перший корпус Центру з пересадки кісткового мозку. А ще раніше - почнуть лікувати дітей за допомогою лінійного прискорювача. Найсучасніше обладнання обіцяють привезти вже у грудні, але про підготовку спеціалістів, які б уміли з ним працювати - забули.

Хворі діти та їхні батьки не так чекають нових просторих приміщень, як сучасного рятівного обладнання. Тому в уряді запропонували встановити медичну апаратуру в першій же завершеній будівлі. Тобто до офіційного відкриття Центру трансплантації кісткового мозку.

Микола Азаров, прем'єр-міністр України:

- У грудні у дитячій лікарні "Охматдит" запрацює лінійний прискорювач з усім іншим діагностичним обладнанням.

Щоправда, для роботи з новим обладнанням потрібні фахівці. А клініці їх бракує. Більш того - для них немає місця і в штатному розкладі.

Володимир Поворознюк, виконувач обов'язків директора клініки "Охматдит":

- Вот придет ко мне человек, с чего я буду платить ему зарплату, ведь все ставки в больнице разобраны. Нужны дополнительные ставки.

Молодший медперсонал теж непокоїться. Для роботи з іноземною радіологічною апаратурою треба пройти тривале стажування за кордоном. А про це всі чомусь забули.

Анна Гопко, член опікунської ради клініки "Охматдит":

- Ми звернулись до Азарова щоб збільшити кількість ставок та розпочати навчання лікарів , щоб коли прийде нове сучасне обладнання вони могли рятувати життя дітей.

Приймати перших пацієнтів у новій клініці можна буде вже на початку наступного року. Це обіцяють в уряді. Щоправда, лікарі до таких обіцянок ставляться дуже обережно.

Олександр Гришин, завідувач відділення ургентної хірургії клініки "Охматдит"

- Как говорится, надежда умирает последней. Надеемся, что будем работать в лучших условиях. Если корпус достроят и я к тому времени не уйду на пенсию, то буду в нем работать.
Добавить в закладки:
Автор: alexrod, 23 октября 2012

Новости медицины по теме:

Новости медицины и красоты партнеров:загрузка...