Поиск и подписки
Клиники и лаборатории Киева
Реклама
Медицина онлайн
Расширенное меню
Коллеги
Ищите врача? Тем более в определенном регионе Украины? Врачи Украины собираются здесь (а также актуальный рейтинг и отзывы о врачах Украины).
Полезное в медицине
Новости медицины
Реклама
Клиники Киева
Теги
Новое в медицине
Новости медицины
Loading ...
МЕДИЗВЕСТИЯ Источник новостей медицины

→ Як викликати невідкладну допомогу?


Як викликати невідкладну допомогу?

Напевно, багатьом із нас доводилося викликати швидку допомогу. Найчастіше виклик лікаря відбувається в нестандартній ситуації, коли рішення приймається дуже швидко, адже ціною зволікання може стати життя людини. Як би це ни звучало, але дуже часто на швидкість приїзду медичної допомоги залежить наскільки точну інформацію надав подзвонив. Як же правильно викликати швидку допомогу?


Для сучасної людини не існує проблем із засобами зв'язку. При собі у кожного є мобільний телефон, але якщо є міський телефон, краще всього викликати швидку допомогу саме з нього, він буде більш надійним засобом. Якщо дзвінок здійснюється з мобільного, і ви не знаєте, як набрати номер швидкої допомоги, зателефонуйте за номером " 112 " - це єдиний номер екстреної служби, оператори не стягують плату на нього, до того ж, зателефонувати на номер можна навіть, якщо баланс на телефоні минусовий. Буває так, що при дзвінку в швидку допомогу, людина потрапляє на автовідповідач, але скидати дзвінок не потрібно. Вся справа в тому, що ваш дзвінок стає в чергу автоматичним чином, і перший же оператор відповість на дзвінок.


Які дані потрібно повідомити під час дзвінка у швидку допомогу? Дуже часто зателефонувати у швидку допомогу передували стрес і паніка. Але під час дзвінка спробуйте заспокоїтися. Слід назвати точну адресу, пояснити, що сталося, якщо у хворого було погане самопочуття або він хворий, треба розповісти все, що передувало тому стану, в який потрапила людина.

 

Добавить в закладки:
Автор: Мирра Любивая, 21 октября 2013

Новости медицины по теме:

Новости медицины и красоты партнеров:загрузка...