Поиск и подписки
Клиники и лаборатории Киева
Реклама
Медицина онлайн
Расширенное меню
Коллеги
Ищите врача? Тем более в определенном регионе Украины? Врачи Украины собираются здесь (а также актуальный рейтинг и отзывы о врачах Украины).
Полезное в медицине
Новости медицины
Реклама
Клиники Киева
Теги
Новое в медицине
Новости медицины
Loading ...
МЕДИЗВЕСТИЯ Источник новостей медицины

→ Вплив ожиріння на організм людини


Перманентне переїдання або порушений обмін речовин загрожують ожирінням. Зайва вага, в свою чергу, провокує виникнення маси захворювань серцево-судинної системи. Адже жир відкладається не тільки в клітинах шкіри, але і безпосередньо в серцевому м'язі.

Вплив ожиріння на організм людини

В результаті підвищується кількість фібриногену і холестерину в крові, артеріальний тиск стає вище норми. Надлишок холестерину призводить до виникнення атеросклерозу судин і тромбів. Люди з ожирінням частіше за інших хворіють на ГРЗ, так як імунітет у них низький. Якщо дієти і посилені фізичні вправи не принесли очікуваного результату в боротьбі з ожирінням, на допомогу прийде баріатрична хірургія.

Небезпека ожиріння або до чого призводить переїдання

Організм людини однозначно страждає від ожиріння. Зайва вага негативно впливає на внутрішні органи і системи людського організму і проявляється це в наступних недугах:

 • грижі на черевних стінках;
 • ламкість волосся і нігтів;
 • лімфостаз нижніх кінцівок;
 • остеоартроз суглобів;
 • плоскостопість;
 • порушення роботи шлунково-кишкового тракту;
 • сечокам'яна хвороба;
 • жовчнокам'яна хвороба;
 • імпотенція;
 • порушення роботи підшлункової залози.

Ожиріння негативно впливає на внутрішні органи людини

Естетичний ракурс ожиріння

Люди із зайвою вагою катастрофічно не подобаються самі собі. Від цього у них виникає комплекс неповноцінності, проблеми з пошуком партнера, відсутність особистого життя. Так, існують любителі пишних форм, але в більшості своїй, як жінки, так і чоловіки, надають перевагу підтягнутій фігурі у партнера.

Ожиріння робить фігуру людини потворною. Від цього виникають проблеми в особистому житті. Тіло, покрите розтяжками жовтого, а то і фіолетового кольору мало кому сподобається. Тому ожиріння - це шкода не тільки фізичному, але і психологічному здоров'ю.

Роль баріатрія в лікуванні ожиріння

Баріатрія або баріатрична хірургія - це операція зі зменшення розміру шлунка і корекції роботи цього органу. Якщо шлунок малий, то і їжі людині необхідно трохи. Невеликий шлунок швидко наповнюється, після чого в мозок людини надходить сигнал про насичення.

Статистика стверджує, що пацієнти, які скористалися послугами хірурга в рамках баріатрії, втрачають більше половини зайвої ваги протягом двох років після хірургічного втручання.

Такого роду операція змінює харчові звички людини. В результаті маса тіла зменшується і перестає турбувати підвищений тиск і вміст холестерину в крові, апное (хропіння), можливе повне позбавлення від діабету другого типу.

Лікування ожиріння за допомогою баріатричної хірургії

Види баріатричних операцій:

 • шунтування шлунка (зменшення всмоктування поживних речовин і скорочення розмірів шлунка);
 • поздовжня резекція шлунку або (СЛИВ-1);
 • гастроплікація (створення з шлунка рукава);
 • операція SADI - модифікований тип шлункового шунтування;
 • бандажування шлунку.

Лікування ожиріння хірургічним методом - радикальний, але найефективніший метод позбавлення від зайвої ваги з пролонгованою дією. Людина після такої операції швидко схудне і, якщо буде тримати себе під контролем, ніколи не набере зайвої маси.

Одна з таких лапароскопічних операцій, а зокрема гастроплікація, представлена на відео.

Добавить в закладки:
Автор: admin, 18 октября 2018

Новости медицины по теме:

Новости медицины и красоты партнеров:загрузка...